Wizualizacje mebli

Na zlecenie fabryki mebli KK Meble stworzyliśmy reklamowe wizualizacje mebli – przestrzenne komputerowe  grafiki elementów zestawu mebli oraz ich wizualizacje reklamowe pokazujące produkty w różnych okleinach.

Powstałe bryły mebli przygotowaliśmy w odmiennych kolorach – fakturach powierzchni. Przygotowane grafiki są wykorzystywane przez KK Meble do celów reklamowych – publikacji online oraz do druku w broszurach,ulotkach i katalogach firmy. Do kompletu prezentacji w katalogu klienta powstała również aranżacja i wizualizacja wnętrza z meblami.

W ramach współpracy z producentami oraz projektantami mebli i innych elementów wzornictwa tworzymy wysokiej jakości projekty grafiki komputerowej do celów reklamowych , prezentacyjnych lub filmów i reklam animowanych.

W przypadku nowych produktów na podstawie szkiców lub rysunków poglądowych oraz podstawowych wymiarów i zdjęć pokazujących kolorystykę elementów możemy przygotować wizualizacje mebli o fotograficznej jakości. Zanim zostanie wyprodukowany prototyp danego mebla umożliwiamy zobaczenie go na wizualizacji lub w formie animacji ze wszystkich stron, w dowolnej odmianie kolorystycznej, materiałowej. W razie potrzeby zestaw mebli przygotowany w formie graficznej możemy zaprezentować w wirtualnym, specjalnie zaprojektowanych do konkretnego zestawu mebli wnętrzu. Wizualizacje kolekcji mebli w aranżacjach wnętrz projektujemy wg własnych koncepcji kreatywnych i aranżacji przestrzeni lub na podstawie dostarczonych sugestii, referencji  lub wytycznych. Nasze wizualizacje mebli oraz wnętrz mogą służyć do produktowych promocji online, do druku w branżowym katalogu produktów lub występować w animacjach reklamowych.

 

wizualizacja wnętrza z meblami

Projekt, aranżacja oraz wizualizacja 3d wnętrza z zestawem mebli w okleinie Vertigo

widok siatki 3d wnętrza

widok wersji edycyjnej grafiki 3d przygotowywanego projektu wizualizacji

graficzna wizualizacja 3d produktu

Wizualizacja produktowa – mebel oraz podgląd graficznej siatki 3d  modelu mebla

meble wizualizacja graficzna kk meble Wizualizacje graficzne pojedynczych mebli oraz widok powiększenia wybranego elementu z zestawu mebli w okleinie Sanremo.

meble wizualizacje graficzne

Wizualizacja mebli z kolekcji Fresco, zestaw docelowy zawiera kilkanaście modeli mebli

meble wizualizacja graficzna kk meble2

Wizualizacja graficzna mebli z zestawu w odmianie okleiny Sonoma

meble wizualizacje flexi

Wizualizacje mebli z zestawu Flexi w odmianie okleiny Sunremo Rustic. Powstały graficzne modele 3d oraz wizualizację mebli rozsuwanych pozwalających na dowolne dobranie szerokości.

meble wizualizacja graficzna kk meble23

Wizualizacje mebli z zestawu Vertigo. Kilka wybranych grafik pokazujących produkty zestawu w prezentacji katalogowej – na neutralnym tle.

wizualizacje zestawu mebli