Wizualizacje produktowa biżuterii firmy Blomdahl

Naszym zadaniem było dokładne wymiarowanie każdego wzoru, stworzenie jego odpowiednika w formia grafiki komputerowej 3d i opracowanie reklamowych wizualizacji produktów służących do druku oraz publikacji online.

Otrzymaliśmy od klienta ponad 100 różnych kolczyków oraz innych elementów z oferty biżuterii hypoalergicznej firmy Blomdahl. Ze względu na niewielkie rozmiary oraz konieczność perfekcyjnej prezentacji kształtów i wyglądu klient zdecydował się na opracowanie widoków reklamowych w formie przestrzennej grafiki komputerowej – wizualizacji produktów w 3D. W przypadku tego typu produktów wykonanie tradycyjnej sesji zdjęciowej jest bardzo trudne, kolczyki są niewielkich rozmiarów i nawet przy zastosowaniu odpowiedniego sprzętu fotograficznego na zdjęciach widać pył i inne drobne zanieczyszczenia niewidoczne gołym okiem.

W prezentacjach reklamowych nie można sobie na to pozwolić zwłaszcza w przypadku biżuterii , która powinna prezentować się idealnie. Grafika 3d daje o wiele większe możliwości perfekcyjnej prezentacji produktowych w nieograniczonej cyfrowej jakości umożliwiającej wydruk w dowolnym formacie. Po wykonaniu modeli – brył , nadaniu im odpowiednich materiałów – tzw tekstur przygotowaliśmy dedykowane sceny graficzne i wizualizacje pokazujące kolczyki na neutralnym białym tle eksponując je w reklamowy sposób.

Poniżej przykłady finalnych wizualizacji oraz kilka poglądowych widoków brył graficznych bez tekstur – gdzie widoczna jest siatka modelu 3d przed opracowaniem finalnym.

Przy okazji produkcji wizualizacji 3d powstała również animacja obrotu o 360 stopni jednego ze wzorów kolczyków.

15-1472-00 serca srebro3 różne widoki wizualizacji kolczyka.

kolczyki wizualizacje 3d siatkaModel graficzny – bryła która po nadaniu jej materiałów i tekstur oraz odpowiednim oświetlaniu została zwizualizowana w jakości do druku .

wizualizacja bizuterii blomdahl 2

kolczyki wizualizacja graficzna 3dWizualizacja produktowa 3 odmian jednego ze wzorów kolczyków

kolczyki wizualizacja 3dPodgląd siatki grafiki komputerowej .

    

Animacja komputerowa 3D prezentująca kolczyk.Realizacja – studio animacji Modelight.

wizualizacje biżuterii 3d

kolczyki w wizualizacji 3d

Grafika reklamowa 3d – wizualizacje produktów.

wizualizacje biżuterii blomdahl 5Opracowaliśmy graficzne modele ponad 120 różnych wzorów biżuterii których wizualizacje 3d zostały wykorzystane w materiałach promocyjnych klienta.

wizualizacje 3d kolczyków

kolczyki perly wizualization 3d

wizualizacja graficzna kolczyków