Animacja 3D butelki Canpol

Film promocyjny – animacja produktowa 3d .: Przy współpracy z zaprzyjaźnionym studiem filmowym Chillgroup powstał film promocyjny prezentujący zalety nowej anty-kolkowej butelki firmy Canpol dla niemowląt. Jako studio animacji 3d byliśmy odpowiedzialni za opracowanie modeli grafiki komputerowej produktu oraz jego animacji pokazującej zalety i zasadę działania.

Butelka Haberman dla niemowląt to przełomowe rozwiązanie pozwalające zredukować efekt kolki u niemowląt. Butelka pozwala na karmienie z zamkniętego smoczka a specjalnie zaprojektowana konstrukcja butelki powoduje, że dziecko nie połyka powietrza wraz z pokarmem dzięki czemu jest mniej narażone na kolki.

Na potrzeby filmu przygotowaliśmy graficzny model butelki pozwalający zaprezentować wszystkie elementy z jakich jest zbudowana.

animacje reklamowe 3d

szare elementy

Do prezentacji w filmie promocyjnym powstała produktowa animacja 3d butelki pokazująca ją ze wszystkich stron oraz w rozbiciu na elementy z jakich się składa. Część graficzna opracowana w technice 3d podkreśla innowacyjne rozwiązania eliminujące pęcherzyki powietrza w pokarmie dla dzieci.

animacje reklamowe , model 3d butelki dl aniemowląt

Wizualizacja opakowania w widoku bez finalnych materiałów powierzchni.